Завод San Marco, який є в Італії лідируючим підприємством в виробництві фарб і декоративних покриттів для будівництва, домігся стійких позицій завдяки здатності об’єднати кращі відкриття і традиції венеціанських майстрів-декораторів з найбільш розвиненою системою досліджень і експериментів в області нових матеріалів і нових технологій.

Матеріали найвищої якості, з низьким впливом на навколишнє середовище, безпечні як в нанесенні, так і в експлуатації.

Завдяки постійній роботі в галузі досліджень, інновацій, формуванню професійної системи продажів і нанесення покриттів, підвищення ефективності своїх служб, завод Сан Марко сьогодні повністю відповідає високим вимогам італійського та міжнародних ринків.

Продукція підприємства добре відома не тільки професійним будівельникам, але так само в області реставрації та відновлення творів мистецтва і архітектури.

Результатом робіт, перевірених досвідом, є дві лінії матеріалів Dettagli d’arte, для декорування інтер’єру та фасаду, і Tuttorestauro, декоративні матеріали на мінеральній основі з високою паропроникністю. Можливість відтворити пам’ятну атмосферу або реалізувати інноваційні тенденції в інтер’єрі, надається великою гамою кольорів, відтворених з точністю завдяки колориметрической системі Marcromie.

Переваги цього розмаїття відтінків, різних технік нанесення і комбінацій матеріалів дають дивовижні можливості для отримання нескінченної кількості прекрасних результатів.

Декоративні матеріали San Marco дозволяють створити внутрішній простір і екстер’єр будівель, відповідно до уявлень і фантазією людини, надаючи особливу важливість персональности і унікальності його будинку.